НОВИНИ

Азаров пояснив, що на якісні дороги немає грошей

В Україні руйнування доріг відбувається через перепади температур. На створення ж якісного дорожнього полотна не вистачає коштів. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров на своїй сторінці у Facebook.

«Перш за все, велика кількість переходів від мінусу до плюсу. Поясню на прикладі: плюс - сніг розтанув, вода потрапила в тріщину на дорозі; мінус - вода замерзнула, перетворилася на лід, тріщина розширилася, проїхала машина - тріщина стала ще більшою, а потім знову плюс і мінус. В результаті відбувається дуже швидке руйнування дорожнього полотна», - заявив Азаров.

Водночас, прем'єр зазначив, що неякісні дороги рейнуються через перепади температур, а на створення якісного дорожнього покриття немає грошей.

«І можна тут багато нарікати на те, що у нас погано роблять дороги. Але справа тут, перш за все, в браку грошей на те, щоб робити хороші дороги, тобто створювати хорошу подушку, робити необхідну кількість водостоків, ухилів, і, звичайно, нормальне покриття. Така дорога коштує дуже дорого», - зазначив Азаров додавши, що на окремих напрямках якісні дороги будують.

«На окремих напрямках так і робиться. Подивимося, приміром, як працюватиме покриття на дорозі Київ-Житомир і на цілій низці інших доріг, де вже протягом останніх двох років будівництво йшло за новою технологією», - написав Азаров.

Нагадаємо, у серпні минулого року радник голови Державної служби автомобільних доріг України Євген Прусенко заявив, що за умови збереження фінансування на нинішньому рівні на ремонт українських доріг знадобиться 85 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.