НОВИНИ

У громадській раді "Інтера" вважають, що Хорошковського змусили продати телеканал через критику влади

Хорошковський був змушений продати Inter media group limited компанії Дмитра Фірташа через критичні новин про роботу влади.

Про це заявила член громадської ради при телеканалі Інтер, виконавчий директор Інституту масової інформації Вікторія Сюмар, передає  ЛІГАБізнесІнформ.

Відповідаючи на запитання, чи не здається їй, що громадська рада був використаний Хорошковським для того, щоб підняти ціну на Інтер, Сюмар сказала: "Можна думати що завгодно. Але для інформаційного простору важливіше, що останні п'ять місяців країна могла дивитися зовсім інші новини на Інтері, особливо в ході останнього місяця виборчої кампанії ... П'ять місяців критики в ефірі національного каналу - це основна причина примусу до продажу ".

На питання, чи означає це, що Хорошковський був змушений продати канал, Сюмар відповіла: "З моєї точки зору, так".

Члени громадської ради сподіваються, що зможуть коректувати інформаційну політику каналу і при новому власнику - меморандум про його створення був підписаний не особисто з Хорошковським, а з Інтером.

"Ми не можемо ні на кого тиснути, але ми будемо відверто говорити, в який бік змінилися новини. Згідно з меморандумом, телеканал взяв на себе зобов'язання брати до уваги і коректувати інформаційну політику у відповідності з результатами моніторингів та порадами експертів. Подивимося, як на них тепер буде реагувати канал. Це вже питання іміджу нового власника ", - підкреслила Сюмар.

Керівник ІМІ сподівається, що сьогодні в ефір, як і планувалося, вийде ток-шоу Безулик "Справедливість" - випуск присвячений вбивства Євгена Щербаня. "Випуск повинен бути, інакше це було б уже занадто", - вважає вона.

Нагадаємо, компанія Дмитра Фірташа придбала 100% акцій компанії Inter Media Group Limited, що належить Валерію Хорошковському.

Раніше, голова правління ПАТ «Телеканал Інтер» Ярослав Порохняк повідомив, що станом на 11 грудня 2012 структура акціонерів телеканалу виглядала так: 61% акцій володіла компанія «Український медіа проект», «дочка» UA Inter Media Group Limited, 100% якої належало Валерію Хорошковському. 29% акцій «Інтера» належало російському «Першому каналу», ще 10% - Світлані Плужниковій, вдові засновника телеканалу Ігоря Плужникова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.