НОВИНИ

Шуфрич проявить інтелект у «Що? Де? Коли?»

Заступник секретаря Ради безпеки та оборони Нестор Шуфрич увійшов до складу однієї з команд знавців, які візьмуть участь у новому форматі інтелектуальної телевізійної гри «Що? Де? Коли?». Телекомпанія «Інтер» має намір запустити її в ефір наприкінці лютого. Про це повідомляє прес-служба телекомпанії.

Усього в межах шоу передбачено 8 команд: команда акторів, команда естрадних виконавців, команда спортсменів, команда ведучих телеканалу «Інтер», команда «Студії Квартал-95», команда зіркових одеситів і дві збірні команди політиків.

Крім Шуфрича, до складу команд увійдуть українські та російські знаменитості: російські актори Юрій Стоянов, Марат Башаров, Сергій Писаренко і Євген Дятлов, футбольні тренери Олег Блохін та Олексій Михайличенко, депутати Верховної Ради, члени фракції Блоку «Наша Україна-Народна Самооборона» Микола Катеринчук та Ольга Герасим’юк.

Знавці змагатимуться не тільки з телеглядачами, але й одне з одним: всі команди буде поділено на пари, і тільки та команда, яка обіграє телеглядачів із найкращим рахунком, стане переможцем у парі.

«Під час гри ми побачимо, як знаменитості працюють у команді, як вони проявляють себе в дійсно стресовій ситуації, як вони думають насправді - не по писаному тексту говорять, не роль грають, а думають», - цитує прес-служба ведучого програми Олександра Андросова.

На шоу також запросять іменитих знавців: Олександра Друзя, Олександра Рубіна, Єлизавету Овдеєнко та інших.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги