НОВИНИ

У Азарова планують виплатити Міноборони РФ борги ЄЕСУ в розстрочку

Український уряд має намір домовитися про розстрочку виплати боргу промислово-фінансової корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ) перед Міністерством оборони Російської Федерації, заявляє міністр юстиції Олександр Лавринович.

"У держбюджеті повної суми для того, щоб розрахуватися за цим рішенням і за всіма іншими, які передбачено на виконання судових рішень, недостатньо, тому очевидно, що буде процес домовленості про те, щоб принаймні розтягнути цю виплату за часом", - сказав Лавринович на брифінгу в Києві в середу.

Як повідомлялося, генеральний прокурор Віктор Пшонка 18 січня повідомив, що Україна вже виплатила 15 млн грн Росії у цій справі.

21 січня ВГСУ відхилив касацію Кабміну та Державної казначейської служби. Водночас офіційна інформація про те, в які терміни Україна має намір виплатити Росії решту 3,1 млрд грн, поки що відсутня.

Кабмін і Держказначейство під час подачі касаційної скарги на рішення судів про виплату Міноборони РФ 3,113 млрд грн у справі ЄЕСУ просили Вищий господарський суд відстрочити виплати до розгляду касації, проте суд відмовив уряду.

Нагадаємо, 19 вересня Госпсуд Києва частково задовольнив позов Міноборони РФ щодо боргу ЄЕСУ, зобов'язавши Україну виплатити російській стороні 3 млрд 113 млн 53 тис 506 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.