НОВИНИ

Тимошенко закликала українців влаштувати мафіозному режиму нові Крути

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко в День пам'яті Героїв Крут закликає громадян організуватися і влаштувати "Крути проти мафіозного режиму".

"Ми є свідками того, як сліпе бажання одного диктатора руйнує мрію і справу багатьох поколінь, вбиває надію мільйонів жити в нормальній європейській Україні, перетворює Україну із недостатньо розвиненої у достатньо відсталу феодальну державу", - зазначила Тимошенко.

За її словами, "події 1918 і 2013 років схожі між собою тим, що перед нами знову лежить питання збереження української незалежності, майбутнього наших дітей і внуків і нашого місця серед цивілізованих держав".

"Але я знаю, що все не безнадійно, як їм хотілося б. Оскільки вас неможливо приручити і переконати в тому, що чорне - це біле, неправда - це «істина», корупція у органах влади - це "економічна стабільність", а відсутність елементарних свобод і прав - це "збереження правопорядку", - заявила лідер "Батьківщини".

"Я знаю, що щирі, патріотично налаштовані українці з європейськими переконаннями - найбільший страх для режиму, інакше президент не ходив би святити воду на річку з армією охоронців", - зауважила вона.

"Але давайте скажемо відверто: щоб докорінно змінити ситуацію в країні цього замало. Так, сьогодні режим боїться навіть одиночних виступів, будь-якого прояву індивідуального спротиву. Але ще більше він боїться загальнонаціональної солідарності і масового протесту. Це головна загроза для влади", - переконана лідер опозиції.

В День пам’яті Героїв Крут Тимошенко закликала суспільство прокинутися.

"Особистий нейтралітет до того, що відбувається в країні - це голос за встановлення диктатури, це втрачений шанс на європейське майбутнє, хоча би для наших дітей і онуків", - вважає Тимошенко.

Вона згадала вислів Льва Толстого про те, що добрих людей більше, але зло перемагає, бо злі краще організовані.

"Я звертаюсь до вас: організовуйтесь, дійте спільно. Творіть у Києві, в містах і селах власні малі та великі, колективні та індивідуальні Крути проти мафіозного режиму", - закликала Тимошенко.

"Тільки тоді, коли приклад сотень відважних борців наслідують тисячі і сотні тисяч, коли Україна закипить багатьма вогнищами спротиву несправедливості, тільки тоді ми розімкнемо зачароване коло історії. Тільки так ми виборемо право на справді вільну європейську Україну. Я знаю, що українці найбільше цінують свободу і правду,  люблять Україну і не дадуть нікому її знищити!", - заявила Тимошенко.

Нагадаємо, Тимошенко регулярно звертається до українців зі зверненнями з нагоди визначних дат і подій. Останнє звернення екс-прем'єра було опубліковане у День Соборності 22 січня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.