НОВИНИ

Янукович може повторно відвідати Китай

Президент України Віктор Янукович у 2013 році може знову здійснити візит до Китайської Народної Республіки. Про це йшлося під час зустрічі міністра закордонних справ України Леоніда Кожари з послом КНР в Україні Чжан Сіюнем, повідомляє Департамент інформаційної політики МЗС.

У повідомленні зазначається, що «сторони дійшли спільної думки щодо важливості проведення в 2013 році візиту президента України Віктора Януковича до Китайської Народної Республіки».

Також під час зустрічі глава МЗС та посол Китаю розглянули результати українсько-китайського співробітництва у 2012 році та перспективи їх розвитку в 2013 році.

Сторони обговорили шляхи практичної реалізації досягнутих домовленостей в торговельно-економічній, аграрній, енергетичній та інвестиційній сферах.

Як відомо, нещодавно прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з членом Державної Ради КНР, Міністром оборони Китаю генерал-полковником Ляном Гуанле заявив, що розраховує на збільшення товарообігу між Китаєм та Україною у 2013 році до 10 мільярдів доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.