НОВИНИ

Двоє іспанських депутатів заплатять по 300 євро штрафу за гру в слова під час засідання парламенту

Іспанські депутати від Народної партії, які 27 грудня минулого року грали в слова на засіданні парламенту, присвяченому прийняттю Закону про податкові заходи на 2013 рік, були оштрафовані своєю парламентською групою і тепер повинні виплатити по 300 євро кожен.

Мова йде про депутатів Бартоломе Гонсалесе і Марії Ісабель Редондо, яких в той день прямо в розпал обговорення скандального закону застали за грою в слова.

На фотографії, що доводить подію, видно, як під час парламентського засідання Гонсалес захоплений складанням слів за допомогою спеціального додатка на своєму планшеті, а Редондо - на мобільному телефоні.

Про накладення штрафу повідомляють джерела в парламентській групі, до якої належать гравці в слова.

У Народній партії підкреслюють, що це покарання найсуворіше з усіх, які можливо накласти на порушників у цьому випадку. Уточнюється, що обидва депутати вже вибачилися і згодні з обраною для них мірою покарання.

Як відомо, журналісти часто фіксують на фото чи відео, як депутати Верховної Ради України займаються своїми справами під час засідання парламенту. Наприклад, 25 грудня депутат Володимир Мальцев вибирав зброю під час сесійного засідання Ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.