НОВИНИ

У Європі живий ланцюг Соборності України створили в 13 містах

27 січня в п’яти європейських країнах завершилась спільна акція «Живий ланцюг єдності». У такий спосіб українці відзначили День Соборності та виступили на підтримку підписання Угоди про асоціацію України з ЄС.

Українці символічно взялися за руки у 13 містах п’яти країн Європи: Італія (Рим, Мілан), Іспанія (Мурсія), Німеччина (Франкфурт на Майні), Португалія (Лісабон, Порто, Аґеда, Візео, Фаро, Алверка, Сантарень, Брага) та Естонія (Таллін).

За словами організаторів, метою проведення заходу було засвідчення, що діаспора є невід’ємною частиною українського народу, а також підтримка звернення Світового конгресу українців (СКУ) до ЄС щодо якнайшвидшого підписання Угоди про асоціацію з Україною.

У Києві кілька сотень молодих людей утворили живий ланцюг на мосту Патона.

Як повідомлялось, під час урочистостей з нагоди Дня Соборності і Свободи 22 січня Віктор Янукович заявив, що вважає розвиток України неможливим без досягнення консенсусу між всіма політичними силами.

Нагадаємо, 22 січня, в Україні відзначали День Соборності і Свободи. 22 січня 1919 було проголошено Акт возз'єднання Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки в єдину державу.

Згідно з результатами всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року, в якому взяло участь 84,18% населення України, "за" незалежність проголосувало 90,32% з них.

Читайте також: Лід, милиці та пісні: кияни об'єднали береги Дніпра на честь Дня Соборності

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.