НОВИНИ

Ющенко з братом розкололи політраду "Нашої України"

Більшість членів політради партії «Наша Україна» зібралися 26 січня у Києві на засіданні, скликаному лідером партії Віктором Ющенком. Про це повідомила речницю Ющенка, члена політради партії Ірину Ванникову.

За її словами, на засідання політради прибули більше 50 її членів (із близько 90, які входять у склад політради). За різними даними, засідання під головуванням Ющенка триває у готелі «Київ».

Тим часом на сайті «Нашої України» розміщено повідомлення голови політради партії Сергія Бондарчука, в якому наголошується, що засідання партії триває сьогодні за адресою Спаська, 37.

«Звертаюся до членів політради, всіх прихильників та членів партії «Наша Україна» з проханням не реагувати на цю провокацію», – наголошується у повідомленні на офіційному сайті партії.

Як повідомлялось, раніше Бондарчук розповів, що з тих телефонних розмов, які відбулися у нього з членами політради, стало відомо, що Петро Ющенко обдзвонював членів політради і повідомляв про перенесення засідання.

За словами Бондарчука додав, що крім Петра Ющенка, членам виконкому дзвонить ще одна невідома особа, яка розповідає про перенесення політради.

На думку Бондарчука, робиться через те, що певна група людей не впевнена в тому, що в них є можливість вирішити кадрове питання і зняти голову політради.

Засідання частини політради «Нашої України» в готелі «Київ» триває в закритому режимі без участі преси.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з’явилась інформація, що у партії "Наша Україна" готуються до з'їзду, результатом якого може стати відставка її голови Віктора Ющенка. У керівництві зріє невдоволення його політикою, результатом якої став скромний результат на парламентських виборах 2012 року - 1,1%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.