НОВИНИ

Петра Ющенка звинувачують у спробі зірвати засідання політради партії

Петро Ющенко намагається зірвати засідання політради партії «Наша Україна», яке заплановане 26 січня. Про це заявив голова політради партії Сергій Бондарчук.

«З тих телефонних розмов, які у мене є з членами політради, мені відомо прізвище Петра Ющенка, який особисто обдзвонює членів політради і каже, що засідання, яке заплановане на завтра, переноситься», – розповів він.

За його словами, Ющенко це робить для того, щоби зірвати засідання, яке заплановане на суботу.  

Бондарчук заявив, що окрім Ющенка, членам виконкому дзвонить ще одна невідома особа, яка розповідає про перенесення політради.

Він також висловив припущення, що це робиться через те, що певна група людей не впевнена в тому, що в них є можливість вирішити кадрове питання і зняти голову політради.

«Я розумію, що вони не готові до відкритої розмови щодо результатів виборів, щодо фінансів. А головне: я думаю, цим людям просто немає що сказати членам нашої партії про її майбутнє», – наголосив Бондарчук.

Як повідомлялося, у партії «Наша Україна» готуються до з'їзду, результатом якого може стати відставка її голови Віктора Ющенка. У керівництві зріє невдоволення його політикою, результатом якої став скромний результат на парламентських виборах 2012 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.