НОВИНИ

  ▪   Роман Малко

В МЗС переконані, що справа Тимошенко не завадить підписанню угоди про асоціацію з ЄС

На сьогодні немає нічого такого, що свідчило б про те, що підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС буде перенесене. Про це у Давосі заявив міністр закордонних справ Леонід Кожара, відповідаючи на запитання кореспондента Тиждень.ua.

«Угода буде підписана в листопаді на саміті східного партнерства в ЄС. На сьогодні ми не маємо жодних заяв про те, що це не відбудеться. Так що ми працюємо на листопад на підписання», – заявив Кожара, відповідаючи на запитання,  чи не може статися, як у 2011 році, що через ув’язнення Тимошенко, знову перенесеться підписання угоди.

«На сьогодні відкладання підписання пов’язується виключно із технічною роботою. І, на жаль, це дуже велика технічна робота не для України, оскільки, ми маємо справу лише з двома примірниками угоди – з англійським і українським, а для Європейського Союзу. Переклад на 22 мови, технічне узгодження між юристами, економістами – це, на жаль, велика технічна робота, яка на цей час виконується», – розповів міністр. 

Нагадаємо, депутат німецького Бундестагу від Партії зелених Віоли фон Крамон вважає, що нові звинувачення проти Юлії Тимошенко перекреслюють перспективу підписання угоди про асоціацію з ЄС у 2013 році. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.