НОВИНИ

Харківська прокуратура переконує, що жінка сама вирішила покинути райвідділ міліції через вікно

Мешканка Лозової (Харківська область) вистрибнула з вікна туалету Лозівського міськрайвідділу міліції з власної волі. Про це заявив журналістам перший заступник прокурора Харківської області Олександр Кирилюк.

За його словами, жінка заявила правоохоронцям, що добровільно вистрибнула з вікна і ніякі тортури до неї не застосовувалися.

«Після падіння у цієї жінки зламано кілька ребер і є травма хребта, їй зробили операцію. Але стан у неї такий, що вона може спілкуватися. Як пояснила ця жінка, вона побоювалася, що після проведення слідчих дій вона буде заарештована, тому й вирішила покинути будівлю таким способом», - зазначив Кирилюк.

Він нагадав, що жінка була доставлена в міськвідділ міліції для допиту у справі, порушеній за фактом крадіжки в листопаді минулого року.

«Раніше до неї був застосований запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. І слідчий не збирався цей захід змінювати. Якби до неї був застосований запобіжний захід у вигляді арешту, то її переміщення по міськвідділу було б регламентовано зовсім іншими нормативними актами. Вона б ходила під конвоєм, в тому числі і в туалет, і конвой ніс би за неї відповідальність. А в даному випадку вона переміщалася вільно. Дії працівників міліції поки визнані законними. Зараз ця жінка, як і раніше знаходиться на підписці про невиїзд, і її дії ніяк не вплинуть на кримінальну справу про крадіжку», - повідомив заступник прокурора.

За словами Кирилюка, за фактом падіння жінки проводиться службова перевірка, а також перевіряються взяті зразки крові на наявність в ній алкоголю або наркотичних засобів.

За інформацією заступника прокурора, жінка – безробітнна, судимостей не має.

Нагадаємо, що 22 січня мешканка Лозової вистрибнула з вікна Лозівського міськрайвідділу міліції. Її запросили до слідчого як підозрювану у кримінальній справі, порушеній за фактом скоєння крадіжки (ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу). Пізніше попросилася в туалет і вистрибнула з вікна.

Теги