НОВИНИ

Президія ЦК КПУ виключила з партії 80 кримських комуністів. За підтримку Грача

24 січня відбулося засідання президії ЦК КПУ, на якому виключено з партії 81 кримських комуністів. Про це сказано в повідомленні розповсюдженому прес-службою КПУ.

Згідно з офіційним формулюванням, їх виключили за «антипартійну діяльність, що вилилася у грубе порушення Статуту Компартії України, а саме: невиконання постанов об'єднаного пленуму ЦК і ЦКК КПУ від 10 грудня, Президії ЦК від 16 і 30 грудня 2010 року, ревізію цих рішень, умисне створення умов для розколу Кримської республіканської партійної організації і партії в цілому, а також участь в антипартійному заході 15 січня 2011 року».

 

Також президія ЦК КПУ вирішила скликати позачерговий Пленум ЦК Компартії України 29 січня, який розгляне питання про ситуацію в Кримській республіканській організації КПУ. Поки ж повноваження рескому покладені на оргкомітет, створений постановою Президії ЦК від 30 грудня 2010 року.

 

Як повідомлялося, 16 грудня президія центрального комітету Комуністичної партії України ухвалила рішення про виключення з партії лідера кримських комуністів Леоніда Грача.

 

Пізніше керівництво КПУ заявило про намір розпустити Кримську республіканську організацію партії, а також, що виключатиме з партії всіх, хто підтримуватиме Грача.

 

Зокрема, на зустрічі в Ялті з представником центрального комітету партії Ларисою Сахаровою місцевим комуністам було запропоновано «погодитися з правильністю репресій відносно Грача і схвалити його виключення з лав КПУ, або покинути лави партії».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги