НОВИНИ

Павличенко вимагає покарати фальсифікаторів справи проти нього і сина

Дмитро Павличенко, засуджений до довічного ув’язнення за вбивство судді одного з райсудів Києва, відмовився відповідати на запитання державного обвинувачення в Апеляційному суді столиці.

«Я на всі питання прокуратури вже не раз відповідав, тому не бачу сенсу і далі відповідати. На всі запитання прокуратури я відповідатиму тільки: «Свободу Павличенкам, фальсифікаторів – за ґрати», – сказав Павличенко під час розгляду апеляції на свій вирок і вирок синові.

При цьому він заявив, що готовий відповідати на запитання судді.

Перед цим Павличенко наголосив, що він і його син не мають стосунку до цього вбивства, оскільки в них не було мотивів. «Немає мотиву злочину, жодний зі свідків нас не впізнав. Усі факти  прокуратури спотворені, сфабриковані і перекручені», – сказав Дмитро Павличенко.

Як повідомлялось, адвокат Дмитра і Сергія Павличенків Тетяна Шевченко вважає, що вбивство судді Сергія Зубкова відбулося не так, як на цьому наполягають представники обвинувачення.

Дмитро та Сергій Павличенки звернулися до генпрокурора Віктора Пшонки з клопотанням  порушити кримінальну справу проти слідчого, який, за їхнім твердженням, сфальсифікував матеріали допиту одного з основних свідків.Р

Нагадаємо, 23 січня апеляційний суд Києва продовжив розгляд апеляційної скарги батька та сина Павличенків та їхніх адАокатів на вирок Голосіївського районного суду столиці, який 2 жовтня 2012 року за вбивство судді засудив Дмитра Павличенка до довічного ув’язнення, а його сина Сергія – до 13 років позбавлення волі.

Суддю Шевченківського райсуду Сергія Зубкова убили в березні 2011 року в під'їзді власного будинку. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.