НОВИНИ

Журналісти знайшли низку суперечностей у справі Павличенків

Адвокат Дмитра і Сергія Павличенків Тетяна Шевченко вважає, що вбивство судді Сергія Зубкова відбулося не так, як про це повідомлялося раніше. Про це йдеться у програмі «Українські сенсації» на ТСН.

«Якщо припустити, що речі справді підкинули, і, зважаючи на безліч нестиковок, показання свідків, характер поранень та розповідь самого Павличенка, злочин могли скоїти, як каже адвокат, так: «Прийшли вбивці до під’їзду, один піднявся нагору, інший зайшов за ним у ліфт». Жінка із дочкою, які стали свідками вбивства, намагалися поїхати разом із Зубковим у ліфті, проте чоловіки їх не дочекалися. Щойно ліфт рушив, жінка почула звуки боротьби та крики. Тобто вбивство було скоєно ще під час руху ліфту, а не на сьомому поверсі, як чомусь розповідав на зізнанні Павличенко», – наголошують у сюжеті.

«Згідно із висновком експерта, ножові рани в шию були нанесені особою, якщо вона правою рукою наносила, то тією особою, яка стояла за спиною, а за спиною могла стояти та особа, яка разом з ним зайшла в ліфт. Мені здається, що, коли ліфт піднявся на 7 поверх, то потерпілий вже лежав на 7 поверсі, тому що була дуже велика кровотеча», – сказала Шевченко.

У програмі звертають увагу на те, що, своєю чергою, свідок Наумець бачив, що дверцята ліфту були залиті кров’ю, а вимазати їх можна, коли двері зачинені, тобто, виключно під час руху.

«Після вбивства, залишивши візок та речі, вбивці не поїхали на автомобілі. Машини, скоріше за все, взагалі не було під будинком», – стверджують журналісти.

«Таке припущення підтверджують і показання свідків, які бачили, що вбивці бігли в бік приватного сектору. Про це говорять і результати роботи кінологів – собака справді повів далеко», – зазначають у сюжеті.

«Однак, на проспекті Науки, 18 сліди злочинців загубились, тобто саме тут убивці могли сісти в автівку», – вважають журналісти.

У програмі нагадують, що, проте, згідно із вироком суду, нікуди ніхто не біг, а Павличенки сіли в джип, який спочатку зухвало припаркували біля будинку Зубкова. Далі вони нібито перевдяглися, пішки пройшлися округою, викидаючи документи Зубкова.

«І це все при тому, що суддя мешкав у ста метрах від міліцейського відділку. Тим не менше, їх ніхто не бачив, а машину не зафіксувала жодна із камер спостережень, так само, як і самих Павличенків. Цю ж інформацію підтвердив і заступник прокурора Києва Сергій Софієв», – підкреслюють у сюжеті.

Нагадаємо, що сьогодні об 11:00 Апеляційний суд Києва продовжив розгляд апеляційної скарги батька та сина Павличенків та їхніх адвокатів на вирок Голосіївського районного суду столиці, який 2 жовтня 2012 року за вбивство судді засудив Дмитра Павличенка до довічного ув’язнення, а його сина Сергія – до 13 років позбавлення волі.

Суддя Шевченківського райсуду Сергій Зубков був убитий в березні 2011 року в під'їзді власного будинку. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.