НОВИНИ

Янукович готовий до примирення з опозицією заради високих стандартів життя

Президент Віктор Янукович вважає розвиток України неможливим без досягнення консенсусу між всіма політичними силами. Про це він сказав на урочистостях з нагоди Дня соборності й свободи.

"Наш розвиток як соборної нації неможливий без політичного примирення. Вибори у Верховну Раду України показали - усі без винятку політичні сили України обстоюють проведення реформ, модернізацію країни, досягнення високих стандартів життя. Це створює умови для політичного консенсусу й відкриває перспективи для швидкого й ефективного реформування нашої країни", - сказав Янукович.

Янукович підкреслив, що головною умовою для цього є здатність політиків у відповідальний момент переступити через власні амбіції й працювати разом для досягнення спільної справи - побудови багатої, сильної України.

Крім того, Янукович пояснив, що основне завдання його політики модернізації полягає у створенні в Україні справедливої та ефективної соціальної системи, привабливого і сприятливого середовища для життя, розвитку бізнесу і самореалізації кожного.

Він також знову закликав всі політичні сили взяти участь у роботі Конституційної асамблеї.

Нагадаємо, вранці Віктор Янукович відзначив День Соборності покладанням квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському під посиленою охороною.

День Соборності відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

30 грудня 2011 року Янукович своїм указом об'єднав святкування Дня Свободи із Днем Соборності та призначив їх на 22 січня, скасувавши День Свободи, який святкували у річницю Помаранчевої революції.