НОВИНИ

Янукович обіцяє на шляху до Європи послідовно відстоювати "свої інтереси"

Входження до сім’ї європейських народів є одним із пріоритетів зовнішньої політики України. Про це заявив президент Віктор Янукович під час урочистостей з нагоди Дня Соборності та Свободи України, повідомляє прес-служба президента.

«Ми поставили перед собою завдання входження до сім’ї європейських народів. Європейський вибір - це вибір демократичних цінностей, економічної свободи, високих соціальних стандартів», - сказав Віктор Янукович.

Водночас, за його словами, запорукою стабільності і процвітання України є добрі та братерські відносини з сусідами, передбачувана та послідовна політика співпраці зі стратегічними партнерами.

«Я переконаний, що в цьому році ми станемо на крок ближче до поставленої мети. Водночас, ми будемо торувати власний шлях, послідовно відстоюючи свої інтереси», - наголосив Віктор Янукович.

Як повідомлялость, сьогодні МЗС заявило, що події довкола екс-прем’єра Юлії Тимошенко і колишнього керівника МВС Юрія Луценка не вплинуть на дату й формат проведення саміту Україна-ЄС.

Раніше голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк повідомив, що керівники української опозиції хочуть зустрітися із лідерами європейських держав перед проведенням саміту Україна-ЄС для обговорення політичної ситуації в Україні, і, зокрема, останні політично вмотивованих звинувачень проти Тимошенко.

Нагадаємо, вранці Віктор Янукович відзначив День Соборності покладанням квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському під посиленою охороною.

День Соборності відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

30 грудня 2011 року Янукович своїм указом об'єднав святкування Дня Свободи із Днем Соборності та призначив їх на 22 січня, скасувавши День Свободи, який святкували у річницю Помаранчевої революції.