НОВИНИ

У Азарова створили чергову раду для вирішення проблеми доступного житла

Кабмін створив Координаційну раду з реалізації програми будівництва доступного житла в регіонах як консультативно-дорадчий орган уряду. Відповідну постанову уряд прийняв 21 січня цього року.

Очолюватиме раду віце-прем’єр-міністр, який затверджуватиме персональний склад.

Серед основних завдань Координаційної ради - сприяння забезпеченню координації діяльності органів виконавчої влади з питань реалізації програм будівництва доступного житла в регіонах.

Рада також визначатиме шляхи, механізми та способи вирішення проблемних питань, що виникають під час реалізації програм будівництва доступного житла в регіонах.

Вона готуватиме пропозиції щодо підвищення ефективності реалізації відповідних програм та удосконалення нормативно-правової бази з цих питань.

Організаційне, інформаційне, матеріально-технічне забезпечення Координаційної ради здійснює Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон).

За даними Мінрегіону, у 2012 року за програмою будівництва (придбання) доступного житла в Україні було придбано 1 222 квартири загальною площею 83,2 тис. кв. метрів. Для придбання доступного житла громадяни отримали державну підтримку в обсязі 156,6 млн гривень.

Інвестиції громадян, які були спрямовані на будівництво доступного житла у 2012 році, становлять понад 335 млн гривень, відзначили в уряді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.