НОВИНИ

  ▪   Роман Малко

Янукович відзначає День соборності і свободи під посиленою охороною

Президент Віктор Янукович поклав квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському з нагоди святкування Дня Соборності та Свободи. Про це повідомляє кореспондент Тиждень.ua.

Окрім Януковича, в урочистостях взяли участь прем'єр-міністр Микола Азаров, голова Верховної Ради Володимир Рибак, глава КМДА Олександр Попов, міністри - Дмитро Табачник, Олександр Клименко та інші високопосадовці. Присутніми були також глави та представники українських церков.

Покладання квітів тривало близько 20 хвилин.

Як повідомляє кореспондент Тиждень.ua, центр Києва перекритий від Володимирського собору в бік парку імені Шевченка, з одного боку, а з іншого - майже від оперного театру.

На дорогах розташовано чимало автобусів з міліцією. Так, лише біля Володимирського собору – 9 автобусів з міліцією. 

Під час заходів до головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка не пускали студентів, а через парк імені Шевченка - пішоходів.

Крім цього, було чимало приватної президентської охорони.

Як відомо, День Соборності відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

30 грудня 2011 року Янукович своїм указом об'єднав святкування Дня Свободи із Днем Соборності та призначив їх на 22 січня, скасувавши День Свободи, який святкували у річницю Помаранчевої революції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.