НОВИНИ

Тимошенко: каток Партії регіонів може зупинити лише потужна опозиційна сила

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко вважає головним завданням опозиції у 2013 році поглиблення єдності і створення стійкої коаліції в парламенті. Про це йдеться у її зверненні з нагоди Дня Соборності.

«Головним завданням на наступний рік є поглиблення нашої єдності та створення стійкої, добре скоординованої опозиційної коаліції у складі «Батьківщини», «Свободи» та «УДАРу», - заявила Тимошенко.

«Задля перемоги на президентських виборах 2015 року опозиційного кандидата, наші фракції в парламенті мають не декларативно, а реально працювати, як годинник», - наголошує вона.

«Стосунки між опозиційними силами мають бути втіленням солідарності і стати прикладом для єдності всіх громадян України», - вважає Тимошенко.

«Ідеальний варіант - продовження об’єднавчих процесів опозиційних сил, створення єдиної партії, бо каток Партії регіонів може зупинити лише потужна опозиційна сила, яка матиме беззаперечну підтримку суспільства. Об’єднавчі процеси опозиційних сил із суспільством пришвидшать загибель цього колосу на глиняних ногах, яким насправді є режим Януковича», - заявила екс-прем’єр.

Тимошенко нагадала, що рік тому на День Соборності опозиційні сили підписали угоду про об’єднання.

«Сьогодні, можливо, комусь видається, що відтоді нічого не змінилося... Однак відсутність кардинальних змін ще не означає, що суспільство не змінилось, що не змінилася опозиція», - наголошує екс-прем’єр.

За її словами, «вже зараз опозиційні парламентські фракції починають діяти як єдиний механізм».

«Спільний тиск на «кнопкодавів» повертає парламентаризм в Раду. Спільна обструкція тушок і різке неприйняття депутатів-зрадників суспільством започатковують нову політичну традицію. Вже зараз конвеєр голосування імені «руки Чечетова» дає серйозні збої», - зазначила вона.

Тимошенко наголошує, що «треба продовжувати діяти в цьому ж напрямку, демонструвати суспільству повагу до законів, стояти на захисті інтересів людей, і ми змусимо цю владу виконувати Конституцію і закони».

За її словами, опозиція повинна посилити діалог із суспільством.

«Прошу, йдіть до людей, спілкуйтеся з ними «очі в очі». Від домівки до домівки, від людини до людини потрібно нести правду та вселяти надію в те, що кращі зміни можливі, що вони на порозі, що треба діяти єдиним фронтом у боротьбі із бандою, яка тимчасово захопила владу», - звернулася вона до колег-опозиціонерів.

«Кожне порушення прав людини, кожна акція стихійного протесту, кожне звернення про захист і допомогу не мають залишатися поза увагою опозиції», - підкреслила Тимошенко.

«Опозиція має битися з владою, корумпованими чиновником, псевдоправоохоронними органами за кожну скривджену людину. Коли суспільство відчує, що опозиція разом з ним, що вона на боці народу, тоді люди в потрібний момент піднімуться і обов’язково підтримають нас», - вважає вона.

«Один за всіх і всі за одного! Я пропоную зробити ці слова девізом 2013 року», - підсумувала екс-прем’єр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.