НОВИНИ

Віце-президент ПАРЄ: Не можна поглиблювати взаємини з Україною, поки проблему вибіркового правосуддя не буде вирішено

Віце-президент ПАРЄ Рене Руке переконаний, що ЄС не варто поглиблювати відносини з Україною до того часу, поки проблему вибіркового правосуддя в країні не буде вирішено. Про це він сказав в інтерв’ю журналу «Український тиждень».

«Я не є членом французького уряду, але належу до тих, хто переконаний: не можна поглиблювати фінансові та політичні взаємини з Україною, до того часу, поки проблему селективного правосуддя не буде вирішено. Треба знайти саме політичне рішення», - заявив Рене Руке.

Він назвав неприйнятним те, що Тимошенко перебуває за ґратами, та ще й в тих умовах, у яких її утримують.  

«Я не розумію, чому український президент сам цього не усвідомлює. Будь-яка нормальна людина розуміє, що перебувати цілодобово під відеоспостереженням —  неможливо. Для Ради Європи — тим більше це очевидно», - відзначив віце-президент ПАРЄ, додавши, що організація ретельно дбає про те, аби ув'язнені утримувалися в умовах, які дозволяли б зберігати мінімальну людську гідність.

«Не тільки Європа — цілий світ знає про справу Тимошенко. Ми також поінформовані про справу міністра внутрішніх справ Луценка, переслідування інших членів колишнього українського уряду», - відзначив Рене Руке. 

Повний текст інтерв’ю з віце-президентом ПАРЄ читайте у №3 журналу «Український тиждень».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.