НОВИНИ

Донька Тимошенко викликала до матері німецьких лікарів

Дочка Юлії Тимошенко Євгенія повідомила, що очікує на прибуття німецьких лікарів 21-22 січня. Про це вона повідомила біля ЦКЛ №5 у Харкові.

За словами Євгенії, після того, як вона дізналася про тяжкий стан здоров'я матері, вона повідомила про це лікарям клініки "Шаріте". Після цього німецькі лікарі провели брифінг з фахівцями міністерства охорони здоров'я, які запевнили їх у тому, що стан Юлії Тимошенко нормальний.

"Вони збираються сюди вилітати найближчим часом - наступного тижня, в понеділок-вівторок", - сказала вона.

Нагадаємо, дочка Юлії Тимошенко Євгенія не змогла сьогодні побачитися з матір'ю. Вона вимагає від керівництва Центральної клінічної лікарні «Укрзалізниці» повідомити про медикаменти, які давалися її матері, і також вимагає від керівництва Качанівської виправної колонії повідомити про проведені з нею 18 січня процесуальні дії.

Захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що стан здоров'я Тимошенко різко погіршився. «Вона була в душовій. Коли я зайшов, я думав - вона померла. Протягом двох хвилин вона мене не впізнавала», - сказав Власенко.

Згодом головлікар ЦКЛ №5 Михайло Афанасьєв спростував заяву Власенка про критичний стан здоров'я його підзахисної і зазначив, що Тимошенко лише приймала заспокійливе.