НОВИНИ

Кармазін: судді не можуть їсти і спати після розмов з Портновим

Звільнення Андрія Портнова з посади керівника головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента не означає, що він втратив вплив на судову систему.

Про це пише на своїй сторінці в Facebook колишній депутат Юрій Кармазін, коментуючи звільнення Портнова, передає ЛІГАБізнесІнформ.

«Він не перестав бути членом Вищої ради юстиції, не перестав бути радником президента ... Всі судді тремтять, коли він дзвонить. У мене були розмови з декількома суддями, які говорили, що коли з ним говорили, то потім навіть ні їсти, ні спати не могли», - пише Кармазін, відзначаючи, що Портнов «програв кілька важливих матчів», але вплив ще не втратив.

Говорячи про причини такого рішення, політик зазначив, що президенту «набридли доповіді, в яких все класно в судовій системі, а в Європі програються справи».

«Спайка, яка існує між Лавриновичем, як міністром юстиції, і Портновим, як керівником головного управління з питань судоустрою Адміністрації президента, така, що стала відомою навіть в Європі, а результативність не є такою, яку очікував президент», - зазначив екс-депутат.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович звільнив Портнова з посади свого радника - керівника головного управління з питань судоустрою адміністрації президента. Іншим своїм указом Янукович призначив Портнова радником президента.

За словами глави АП Сергія Льовочкіна, Портнов буде курирувати весь круг питань реформування правоохоронних органів і органів юстиції. У сферу відповідальності Портнова увійде моніторинг процесу реформування кримінального судочинства у зв'язку з початком дії нового КПК, «імплементація якого знаходиться у сфері особливої ​​уваги глави держави».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.