НОВИНИ

Янукович доручив вивести Україну в першу сотню країн за легкістю ведення бізнесу

Україна повинна провести роботу з дерегуляції та спрощення видачі дозвільних документів для того, щоби в рейтингу легкості ведення бізнесу (Doing Business) Світового банку увійти в топ-100 країн. Про це на засіданні Комітету економічних реформ заявив президент Віктор Янукович.

«У минулому році в рейтингу легкості ведення бізнесу Світового банку Україна поліпшила свої позиції на 15 пунктів, посівши 137-е місце, але я переконаний в тому, що ми могли би спрацювати набагато краще. Наступного року Україна має увійти у першу сотню країн за легкістю ведення бізнесу. Таке завдання», – сказав він.

Янукович підкреслив, що Україні необхідно спростити дозвільні процедури у сфері будівництва та впровадити європейську модель контролю з безпеки та якості харчових продуктів.

«Електронна реєстрація для бізнесу через інтернет має стати дійсно зручною та незатратною, а підприємці-фізособи повинні нарешті отримати право за заявницьким принципом», – наголосив він.

Глава держави також зазначив, що Україні необхідно приділити особливу увагу роботі контролюючих органів.

За його словами, кількість контролюючих органів в Україні потрібно скоротити, як і перевірки бізнесу там, де вони не потрібні.

«Підприємці повинні дійсно відчути зниження тиску з боку держави», – заявив він, додавши, що кількість планових перевірок та інспекцій також потрібно істотно скоротити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.