НОВИНИ

Азаров у 2013 році хоче поторгувати з Китаєм на $10 млрд

Прем’єр-міністр Микола Азаров розраховує, що 2013 року товарообіг між Україною та Китаєм сягне 10 мільярдів доларів. Про це він заявив під час зустрічі з Членом Державної Ради КНР, Міністром оборони Китаю генерал-полковником Ляном Гуанле, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну.

«Наші торгово-економічні відносини розвиваються досить добре. Я думаю, що цього року наш товарооборот сягне майже 10 мільярдів доларів. Велику роль у цьому відіграє наша міжурядова комісія, яку ми створили у 2011 році», - сказав Азаров.

Він додав, що Україна готова активізувати військове співробітництво з Китаєм, та висловив сподівання, що візит міністра оборони КНР в Україну сприятиме активізації співпраці.

За словами міністра, гарним прикладом двосторонньої взаємодії у військовій сфері є будування Україною кораблів на повітряній подушці для китайської армії. Перспективною, на думку Азарова, є співпраця в аерокосмічній галузі.

У свою чергу Лян Гуанле зазначив, що Китай налаштований на активізацію стратегічної співпраці з Україною, зокрема, й у військовій сфері.

«Китай готовий і надалі зміцнювати ділове співробітництво з Україною в усіх сферах для того, аби вивести на якісно новий рівень відносини стратегічного партнерства між нашими країнами», - сказав Міністр оборони КНР.

Він наголосив, що Україна й Китай мають великі можливості для розвитку двосторонніх відносин.

Читайте також: Українські сільгоспземлі можуть дістатися китайцям

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.