НОВИНИ

Депардьє взявся критикувати російську опозицію

Актор Жерар Депардьє, який нещодавно отримав російське громадянство, вважає, що у російської опозиції немає власної програми. Про це він заявив в інтерв'ю телепрограмі "Вести недели", повідомляє Вести.ru.

"В опозиції російської немає програми, немає нічого, є дуже розумні люди як Каспаров, але це добре для шахів, і все. Але політика ж набагато складніша", - зазначив він.

"Нажаль, маси нерозумні, лише особистість прекрасна, особливо коли безстрашна. Але коли ви бачите танцівниць Великого театру, коли бачите Валєрія Гєргієва, коли слухаєте Ольгу Бородіну, російську оперу або захоплюєтеся Нурієвим – лише це, власне, і має значення", - додав актор.

Також Депардьє порушив тему скандально відомої панк-групи Pussy Riot.

"Уявіть, якби б ці дівчата зайшли, наприклад, до мечеті, вони б живими звідти не вийшли. Навіть у католицькому світі це було б страшно. Але коли я кажу подібне у Франції, мене вважають ідіотом", - сказав Депардьє.

Нагадаємо, на початку січня президент росії Владімір Путін вручив Депардьє російський паспорт.

Перед цим актор купив будинок у бельгійському містечку Нешен поруч з французьким кордоном. Депардьє вирішив поміняти місце проживання після податкової реформи нового президента Франсуа Олланда - з 2013 року громадяни Франції, чиї доходи перевищують 1 млн євро на рік, мали платити 75% податок.

29 грудня Конституційна рада Франції скасувала "податок для мільйонерів". Однак прем’єр-міністр Жан-Марк Еро заявив, що уряд планує через рік знову запропонувати 75% податок для багатіїв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.