НОВИНИ

Інвестиційні аналітики вважають призначення нового глави НБУ позитивним сигналом для МВФ

Призначення нового глави Національного банку напередодні візиту місії МВФ в Україну є позитивним сигналом для подальших переговорів. Про це аналітики інвестиційного банку Dragon Capital написали у своїй записці до інвесторів, повідомляє The Financial Times.

На думку економіста лондонського банку Тімоті Еша, дебати з приводу відставки голови центрального банку Сергія Арбузова та його заміни заступником Ігорем Соркіним мали важливе значення з кількох причин.

«По-перше, вони показали відносну слабкість коаліції на чолі з регіоналами, коли вона не змогла набрати необхідну кількість голосів для такого важливого голосування. На мою думку, це ймовірно відображає той факт, що за переформатування уряду минулого року ми побачили концентрацію влади навколо сім`ї Януковича, Ахметова і Фірташа. По-друге, це показало відносну єдність опозиції до Януковича», - зазначив він.

У свою чергу аналітики інвестиційного банку Dragon Capital вважають призначення нового голови НБУ позитивним сигналом для МВФ.

«Новопризначений глава центрального банку дуже вчасно вступає на посаду напередодні візиту місії МВФ. Її візит було перенесено з кінця грудня на другу половину січня після того, як Янукович вирішив змінити уряд після парламентських виборів. Призначення повноцінного голови НБУ перед важливими переговорами є позитивним розвитком, особливо зважаючи на те, що ключовими вимогами МВФ до України і далі є зміна обмінної політики від де-факто прив’язки до USD до більш гнучкого режиму. Крім задоволення вимог МВФ наразі ми не очікуємо особливих змін в політиці центрального банку», - написали експерти банку у своєму посланні до інвесторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.