НОВИНИ

У Сумах приймальню самовисуванця обклеїли листівками з написами "тушка"

У Сумах в ніч з 10 на 11 січня приймальню народного депутата Олександра Волкова, відкриту недавно в центрі міста, обклеїли листівками «Обережно! «Тушка».

Зокрема, на вхідних металевих дверях приймальні Волкова наклеєно п'ять листівок.

Приймальня розташована за адресою: вулиця Гагаріна, 2, яка раніше належало екс-голові Сумської облдержадміністрації Володимиру Шербаню, а потім тут розташовувався офіс міської організації Партії регіонів.

Між тим народний депутат у виборчому окрузі №157 (центр - Суми) Олег Медуниця (фракція ВО «Батьківщина») розмістив такий коментар у соцмережі Facebook:

«Олександр Михайлович Волков не посоромився після своєї зради приїхати до Сум і повісити вивіску на своїй громадській приймальні. Разом з тим кількість «тушок» збільшується. Депутат райради і активний діяч ВО «Батьківщина» Владислав Купрієнко пішов слідами Олександра Михайловича, ставши його помічником-консультантом. Так, зарплата помічника депутата виявилася важливішою за ідеали «Батьківщини» і довіру людей».

Нагадаємо, народний депутат Олександр Волков був обраний до Верховної Ради як самовисуванець у виборчому окрузі №158 (центр - Білопілля Сумської області), але в передвиборній агітації активно використовував символіку ВО «Батьківщина», а також гасло «Юлі - волю!».

Потім, на першому ж засіданні нового парламенту, вступив до фракції Партії регіонів, ставши також заступником голови бюджетного комітету.

У Сумах опозицiя iнiцiювала вiдкликання депутата Олександра Волкова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.