НОВИНИ

В опозиції припускають, що Арбузова не звільнили через "бунт" в ПР

У провладних фракцій попри всі маніпуляції не вистачає голосів за ухвалення кадрових рішень через внутрішній протест деяких «регіоналів». Про це журналістам заявив народний депутат від "Батьківщини" Микола Томенко, коментуючи невдалі спроби ухвалити кадрові рішення у Верховній Раді.

За його словами, деякі члени фракції Партії регіонів не задоволені тим, що вони прибули на засідання Верховної Ради, тоді як ряд їхніх колег продовжують відпочивати.

“Всередині фракції Партії регіонів існує внутрішній протест. Депутатам не подобається, що їх ділять на чорних та білих і змушують натискати кнопки за тих, хто досі продовжує відпочивати”, - сказав Томенко.

Нагадаємо, Верховній Раді не вистачило голосів для звільнення Сергія Арбузова з посади глави Національного банку України. «За» таке рішення проголосували 217 з 226 необхідних народних депутатів.

Між тим, під час розгляду питання щодо звільнення опозиціонери наполягали на заслуховуванні звіту Арбузова про його діяльність на посаді глави НБУ.

Раніше сам Арбузов заявляв, що для підготовки звіту перед Верховною Радою необхідно кілька тижнів.

Як відомо, 25 грудня 2012 року президент Віктор Янукович затвердив новий склад Кабінету міністрів на чолі з прем'єром Миколою Азаровим, і призначив Арбузова першим віце-прем'єром.

Читайте також: Велике стажування Арбузова. Азаров відходить на другий план

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.