НОВИНИ

Правнучка Хрущова: Путін довів, що здатний на "подвиги", які не вдавалися жодному царю

Надавши російське громадянство Жерару Депардьє Владімір Путін довів, що він здатний на "подвиги", які не вдавалися жодному царю. Про це у своїй статті на Project Syndicate пише старший науковий співробітник Інституту світової політики у Нью-Йорку та правнучка Микити Хрущова Ніна Хрущова.

«Владімір Путін нарешті це зробив. Впродовж століть Росія суперничала за оцінку Заходу, більш за все з часів Петра I бажаючи престижного французького схвалення. Але незважаючи на поразку Наполеона і альянс часів Першої світової війни, повагу Франції Росія так і не отримала…Тепер же здається схвальна печатка від Франції надійшла. Ця величезна печатка явилася в огрядній формі актора Жерара Депардьє, який прагнув і нарешті отримав громадянство Росії…

( Таким чином) Путін нарешті довів, що він здатний на подвиги, які не вдавалися жодному царю. Вся жорстка антизахідна риторика в ім’я нації – мистецтво їзди верхи з голим торсом, цілування тигра і політ з журавлями окупилися: неприступні французи визнали російську перевагу і послали одного зі своїх найвідоміших представників, щоб отримати вигоду від цього», - пише Хрущова.

«Але слід мати на увазі історичний абсурд. Після більш ніж десяти років при владі, Путін втратив підтримку свого, як правило, мовчазного населення, яке мало обмежений досвід життя за демократії. І саме французи – провідники Просвітництва і прав людини, прийшли, щоб створити завісу легітимності для його політичних сутінків», - відмічає вона.

Читайте також: Французи про Депардьє: «Ми вважали його розумнішим»