НОВИНИ

Міністерство доходів скоротить майже 6 тис. податківців та митників

В результаті об'єднання податкової та митної служб у єдину структуру Міністерства доходів і зборів України чисельність службовців цих відомств скоротиться на 5,8 тис. осіб (8,2%). Про це заявив міністр доходів і зборів Олександр Клименко, передає прес-служба міністерства.

На сьогодні в ДПСУ та митній службі працюють 71,2 тис.співробітників. Після реорганізації в єдиному органі залишиться 65,4 тис. чоловік, передає ЛігаБізнесІнформ.

Разом з тим, підкреслив Клименко, раптового масового звільнення службовців не буде - доля кожного працівника вирішуватися індивідуально, з урахуванням його кваліфікації.

Нагадаємо, раніше Клименко повідомив, що до розробки концепції новоствореного міністерства залучені експерти податкової та митної служб, аудитори міжнародної компанії PriceWaterHouseCoopers, які раніше працювали над стратегією реформування податкової політики України, а також провідні вчені.

24 грудня 2012 року президент Віктор Янукович створив Міністерство доходів і зборів шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України. На міністерство також покладено функцію щодо адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.