НОВИНИ

У Генпрокуратурі не виявили у діях Кузьміна злочину щодо Луценка

Генеральна прокуратура закрила кримінальне провадження за заявою екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про скоєння злочину працівниками прокуратури. Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

У повідомленні сказано, що 27 грудня 2012 року до Генпрокуратури надійшла заява Луценка «про вчинення, на його думку, працівниками ГПУ, суддями Печерського районного суду та Апеляційного суду Києва щодо нього кримінальних правопорушень, зокрема, службового підроблення, завідомо незаконного затримання, тримання під вартою, порушення права на захист, постановления суддею завідомо неправосудного вироку».

28 грудня заява Луценка була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, про що його особисто повідомлено поштою.

«Розглянувши матеріали кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань винесено постанову про закриття кримінального провадження у зв'язку з відсутністю в діях працівників прокуратури та суддів складу кримінальних правопорушень», - сказано у повідомленні Генпрокуратури.

Копію постанови направлено Луценку до Менської виправної колонії.

Нагадаємо, Луценко, зокрема, у своїй заяві вказав про вчинення злочину, - санкціонування його арешту, - першим заступником генпрокурора Ренатом Кузьміним та слідчим Сергієм Войченком.