НОВИНИ

Арбузов пояснив опозиції, що уряду потрібно кілька тижнів для написання якісного звіту

Перший віце-прем'єр Сергій Арбузов заявляє, що для підготовки звіту перед Верховною Радою України про роботу уряду, необхідно кілька тижнів. Про це Арбузов заявив 9 грудня на засіданні Погоджувальної ради парламенту.

"Я сам би хотів, щоб люди чули інформацію від нас. Я запевняю колег, що рік ми пройшли і закінчили нормально і всі соціальні виплати ми зробили", – наголосив Арбузов.

Він зазначив, що необхідно розуміти, що "інформація збирається ще кілька тижнів".

"Щоб була якісною доповідь, необхідно підготуватися і зібрати всі статистичні дані. І потім ми будемо готові зробити виступ і відповісти на всі питання", – запевнив перший віце-прем’єр.

На погоджувальній раді заступник лідера фракції партії УДАР Віталій Ковальчук пропонував у п'ятницю заслухати першого віце-прем'єра Сергія Арбузова, міністра доходів і зборів Олександра Клименка, міністра фінансів Юрія Колобова і міністра соціальної політики Наталію Королевську "з питань, що стосуються планів уряду щодо виходу з соціально-економічної ситуації в Україні, що склалася на сьогоднішній день".

"Ми вважаємо за необхідне, і зареєстрували відповідний проект постанови про включення до порядку денного звіту Кабінету міністрів щодо діяльності у 2012 році", – сказав Ковальчук.

Згідно з календарним планом, планарного засідання Верховної Ради в січні відбудеться лише одного разу - 10 січня. 11 січня, як планується, депутати проведуть година запитань до уряду, закриють першу сесію і підуть на канікули.

Як повідомлялось, перший віце-прем’єр-міністр Сергій Арбузов розпочинає щоденні зустрічі з керівниками регіонів з метою розв’язання нагальних економічних та соціальних проблем.

Нагадаємо, 25 грудня 2012 року президент Віктор Янукович затвердив новий склад Кабінету міністрів на чолі з прем'єром Миколою Азаровим і призначив Арбузова першим віце-прем'єром.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.