НОВИНИ

Арбузов вирішив щодня зустрічатись з губернаторами

Перший віце-прем’єр-міністр Сергій Арбузов розпочинає щоденні зустрічі з керівниками регіонів з метою розв’язання нагальних економічних та соціальних проблем, повідомляє урядовий портал 8 січня.

«Такий формат співпраці центральної та місцевої виконавчої влади Сергій Арбузов запропонував з метою більш оперативного вирішення нагальних проблем. Саме за такий контакт висловлювалися й керівники регіонів», – йдеться в повідомленні.

Вже затверджено відповідний графік таких зустрічей з головами Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

За рішенням віце-прем’єр-міністра у зустрічах з головами ОДА братимуть участь й керівники міністерств та відомств, в безпосередній компетенції яких знаходиться розв’язання порушених питань

Зокрема, йдеться про зустрічі з керівництвом мінфіну, мінекономрозвитку, мінагрополітики, міністерства доходів і зборів, мінсоцполітики, мінінфраструктури та мінрегіону, а також підсумкові – з першим віце-прем’єр-міністром Сергієм Арбузовим та віце-прем’єр-міністром Олександром Вілкулом.  У кожному із зазначених міністерств буде визначено осіб, відповідальних за організацію проведення таких зустрічей.

Кожен керівник регіону буде мати змогу зустрітися із керівництвом міністерств приблизно один раз на місяць. Вже 10 січня передбачено зустріч з головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим, 11 січня – з головою Вінницької ОДА, 12 січня – з головою Волинської ОДА.

Нагадаємо, 25 грудня 2012 року президент Віктор Янукович затвердив новий склад Кабінету міністрів на чолі з прем'єром Миколою Азаровим, і призначив Арбузова першим віце-прем'єром.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.