НОВИНИ

У Польщі оператор мобільного зв’язку вибачився за рекламу з Лєніним

Польський оператор мобільного зв'язку, що володіє брендом Heyah, відмовився від реклами нового тарифу з використанням образу Владіміра Леніна, після того, як вона викликала хвилю протестів з боку державних та неурядових організацій.

На рекламному плакаті компанії  був зображений Лєнін, що тримає в руці червоний прапор з новими розцінками на тарифи оператора.  Реклама була призначена для молодіжної аудиторії, яка, на думку компанії, не пам'ятає періоду комуністичної влади у Польщі.

У телевізійній рекламі була показана молода пара, романтичну вечерю яких перериває актор в образі Лєніна. Він розмахує червоним прапором і кричить "Продовжуйте говорити!"

На рекламу з обуренням відреагувала громадськість Польщі. Зокрема, голова  інституту національної пам'яті, створеного для того, щоб розслідувати злочини за часів комуністичного правління в Польщі, Лукаш Каміньський написав, що реклама "безвідповідально примітивізує" злочини радянського керівництва і страждання жертв.  Він також додав, що небезпечно представляти Лєніна в позитивному світлі в рекламі, адресованій молоді.

Представники компанії стільникового зв'язку вибачилися за рекламу, заявивши, що вони не мали наміру нікого образити.

Нагадаємо, в Україні в серпні з'явились у продажі  шкільні зошити з зображеням Лєніна та Сталіна.

Читайте також: Як Лєнін і Сталін створили радянську імперію, що цементувалася тоталітарною основою

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.