НОВИНИ

Патріарх Кіріл закликав росіян всиновлювати сиріт

Патріарх Московський і всієї Русі Кіріл у своєму традиційному різдвяному телезверненні до росіян закликав їх усиновлювати дітей і заявив, що в країні не повинно залишитися сиріт.

Глава Російської православної церкви вважає важливим, щоб люди брали у свої сім'ї сиріт "з радістю, з особливим почуттям вдячності Богові", надаючи їм "не лише дах і виховання, але і віддаючи їм свою любов".

За словами Кіріла, історія народження Спасителя вчить людей шукати Бога не там, де "могутність і сила", а там, де "слабкість і нужда". "Ось чому Господь, звертаючись до своїх послідовників, і говорить про те, що необхідно для досягнення Царства Божого відвідувати хворих та ув'язнених, розділяти свої можливості з тими, хто потребує нашої допомоги, а це в першу чергу інваліди, старі, діти" , - заявив глава РПЦ.

Як відомо, 1 січня набув чинності резонансний "закон Діми Яковлєва", який забороняє всиновлювати дітей з Росії громадянам США. Закон став відповіддю Росії на американський "закон Магнітського", який вводить візові санкції до російських посадовців, причетних до порушення прав людини.

Читайте також: Ефект Маґнітского. У 2013-му може розпочатися нова конфронтація між США та Росією

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.