НОВИНИ

Симоненко: Якби не китайські комуністи, українці ходили би "голі й босі"

Лідер КПУ Петро Симоненко вважає, що лише завдяки комуністичному Китаю українці мають змогу одягатися, взуватися і харчуватися. Про це він заявив у інтерв'ю «5 каналу».

«Якби не комуністичний Китай, то голі й босі українці ходили б, бо європейську продукцію за такою ціною вони не купували б. А сьогодні годують, обувають і одягають громадян України китайські комуністи», – наголосив депутат.

Водночас він зазначив, що виборці, які підтримали українських комуністів на виборах до Верховної Ради, неправильно зрозуміли їхнє основне гасло – «Повернемо країну народу».

За його словами, повертати країну повинні самі люди.

«Ми запропонували програму, в якій є відповіді на всі питання, які хвилюють наших громадян. І гасло, з яким ми йшли, – це чесне гасло – «Повернемо країну народу». І ми запропонували трударям боротися за те, щоб країна належала їм. Не всі це зрозуміли. І для нас це ускладнює питання повернення країни народу»,  поскаржився Симоненко.

Відповідаючи на питання, як можна відібрати країну в олігархів, яких самі комуністи й підтримують, лідер КПУ відповів: «Я думаю, що унікальний приклад комуністичного Китаю сьогодні дає відповіді тим, хто сумнівається. В Україні відбивають прихильність людей до Компартії тим, що говорять про минуле».

«Але ніхто не хоче говорити, що сучасні комуністи в Китаї зробили те, що комуністична держава Китай є супер-державою. Американці визнають, що через 5-10 років це буде найпотужніша держава у світі» резюмував він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.