НОВИНИ

Герега замовила п'ять таксі, вартістю як нові автомобілі

Секретаріат Київської міськради 28 грудня за результатами тендерів уклав низку угод на послуги обслуговування на 2013 рік на загальну суму 9,54 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

П’ять персональних таксі коштуватимуть 1,30 млн грн. Замовлено послуги двох Опелів Омега, двох Тойот Камрі та одного Хюндай Соната. Середня вартість використання одного авто впродовж року становить 260 тис грн., що співставно з ціною на нові автомобілі вказаних марок. Автомобілі з водіями надасть КП «Автотранспортне підприємство КМДА».

Ще 0,24 млн грн. отримає ПрАТ «Отіс» за обслуговування ліфтів. КП «Госпкомобслуговування» отримає 8,00 млн грн. за обслуговування службових приміщень міськради на вул. Хрещатик, 36, літер «А», внутрішнього будинку на вул. Хрещатик, 36, літер «Б», 3-поверхового будинку на вул. Хрещатик, 36, літер «В», гаража на 6 відділень на вул. Хрещатик, 36, літер «Г», адміністративного будинку на вул. Богдана Хмельницького, 6-А, літер «А», гаража на 3 відділення на вул. Богдана Хмельницького, 6-А, літер «Б».

Щоденно прибиранням приміщень міськради мають займатись 47 прибиральників та 4 двірники. Цілодобове чергування мають нести 5 електромонтерів та 5 слюсарів-сантехніків.

Читайте також: Скандальні держзакупівлі-2012: малина по 670 грн, альтанка за 23 млн для Януковича та дорогий "релакс" Арбузова

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.