НОВИНИ

Суд розпочав банкрутство авіакомпанії "АероСвіт"

Господарський суд Київської області, розглянувши заяву від ПрАТ «Авіакомпанія «АероСвіт»», почав провадження у справі про банкрутство авіакомпанії.

У постанові суду зазначається, що на 27 грудня 2012 авіакомпанія має заборгованість перед кредиторами в розмірі 4,27 млрд грн, а згідно із даними балансу на 30 вересня 2012 року загальна балансова вартість активів «АероСвіту» становить 1,467 млрд грн.

«Враховуючи вищевказане, боржник не має можливості погасити існуючу заборгованість перед усіма кредиторами одночасно, а задоволення вимог одного або кількох кредиторів приведе до неможливості виконання грошових зобов’язань боржника перед іншими кредиторами, у зв’язку з чим останній звернувся до суду із заявою про банкрутство», – йдеться у тексті постанови суду.

Суд постановив ввести процедуру розпорядження майном авіакомпанії і призначити розпорядником майна арбітражного керуючого Леоніда Талана.

Розпорядник зобов’язаний провести інвентаризацію майна авіакомпанії «АероСвіт» і повідомити суд про її результати.

Розгляд справи у підготовчому засіданні призначено на 23 січня 2013 року, на 14:30.

Як повідомлялося раніше, на початку грудня в «АероСвіті» оголосили про реструктуризацію свого бізнесу. Це сталося одразу після того, як Росавіація, московський аеропорт «Шереметьєво» і ряд інших аеропортів пригрозили припинити обслуговування авіакомпанії через борги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.