НОВИНИ

Мер Львова очолив партію

Міський голова Львова Андрій Садовий очолив політичну партію «Партія «Самопоміч». Про це повідомив сам Садовий.

«У Міністерстві юстиції зареєстровано партію ”Самопоміч”. Відтепер офіційно працюємо і впроваджуємо в українську політику ідеологію християнської моралі та здорового глузду. Нашим друзям, які так перейнялись ідеями ”Самопомочі”, що вирішили і собі створити партію з такою ж назвою, передаю вітання та побажання плідної праці», - написав Садовий на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, у жовтні 2012 року Садовий оголосив про ініціативу створення політичної партії на базі громадської організації ”Самопоміч”, яка діє з 2004 року. Він також наголосив, що партія “Самопоміч” базуватиме свою діяльність на засадах християнської моралі, а її ідеологічним центром буде місто Львів.

Водночас, Міністерство юстиції 21 грудня 2012 року зареєструвало партію «Самопоміч», де головою зазначений Степан Кударенко. Однак, така дія не зашкодила реєстрації в Мін’юсті партії «Самопоміч» на чолі з Садовим, оскільки назви партій відрізняються, а саме: Політична партія «Партія «Самопоміч» (голова – А.Садовий, зареєстрована 29 грудня 2012 року) і Політична партія «Самопоміч» (голова – С.Кударенко). 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.