НОВИНИ

Влада Криму обіцяє з березня розчистити всі незаконні огорожі до пляжів

З 1 березня в Криму розпочнеться «масштабний захід з розчищення берегової лінії від незаконних перешкод для проходу туристів і жителів». Про це заявив міністр курортів і туризму Криму Олександр Лієв.

«Шановні власники дач, маєтків та інших будівель, які незаконно перекривають доступ до берегової лінії, пропонуємо Вам в строк до 25 лютого 2013 року добровільно очистити від парканів, огорож, колючих дротів і так далі проходи до моря і берегової лінії Чорного та Азовського морів на території Криму», - звернувся Лієв до суб'єктів господарювання, в користуванні яких знаходяться пляжні зони, а також території прилеглі до них.

«У разі потреби готовий надати будь-яку технічну і фізичну допомогу у Вашому бажанні діяти відповідно до Закону України», - зазначив він.

«З 1 березня 2013 року ми починаємо масштабний захід з розчищення берегової лінії від незаконних перешкод для проходу туристів і жителів Автономної Республіки Крим», - заявив Лієв.

Нагадаємо, в АРК налічується 582 пляжі - 82 лікувальних пляжі, 225 оздоровчих, 66 дитячих і 209 пляжів загального користування.

Минулого літа влада проводила кампанію з демонтажу незаконно зведених конструкцій, що перешкоджають проходу на пляжі загального користування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.