НОВИНИ

Прихильники Тимошенко влаштували біля лікарні екс-прем’єра танці із караоке

Активісти "ВО "Батьківщина" з Дніпропетровська та Кривого Рогу влаштували концерт-караоке і танці біля лікарні, де проходить курс лікування Юлія Тимошенко.

"Коли людину люблять, завжди співають серенади. Наші хлопці приїхали сюди, щоб Юлії Володимирівні і всім людям, які не можуть посидіти за домашнім столом, заспівати душевних пісень", - пояснила тітка екс-прем'єра Антоніна Уляхіна.

Лікарняний паркан прикрашений новорічними гірляндами і великим плакатом "Дніпропетровська область вітає з Новим роком та Різдвом Христовим. ВО "Батьківщина".

Перед парканом встановлено прикрашену ялинку. Між деревами натягнуто банер "Юлі - Волю!".

Разом із прихильниками екс-прем'єра танцюють Дід Мороз і Снігуронька, які приїхали, за їх зізнанням не з Лапландії, а з Дніпропетровська.

"Ми приїхали сюди з Дніпропетровщини, щоб принести частинку нашого добра і тепла. Ми приїхали до своєї землячки, щоб підтримати її, допомогти їй і всім, хто сьогодні в лікарні одужати. Й усьому нашому суспільству - теж одужати. Ми хочемо, щоб у наступному році наше суспільство очистилося від усіх хвороб і ми стали здоровими, красивими, молодими і щасливими", - сказав "Дід Мороз".

Особисто привітати Тимошенко з Новим роком змогли її дочка Євгенія Тимошенко та захисник Сергій Власенко.

Активісти Харківської організації "ВО "Батьківщина" зберуться під ЦКЛ №5 ближче до півночі, щоб як і минулого року, зустріти Новий рік поруч із Тимошенко.

Нагадаємо, Тимошенко побажала українцям у 2013 році "не втрачати свій безцінний час на речі, які не варті любові". "Спробуйте перелік цінностей змінити зараз, бо в минулому вже нічого змінити неможливо", - написала вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.