НОВИНИ

Новорічне привітання Януковича дивитиметься третина українців

Більше половини українців не дивитимуться новорічне привітання Президента України Віктора Януковича. Про це свідчать результати телефонного опитування громадян України, проведеного Центром зовнішньополітичних досліджень ОПАД з 26 по 30 грудня.

Так, згідно з даними опитування, 56% респондентів заявили, що не дивитимуться привітання президента, 13% ще не знають, чи будуть дивитися, а 31% сказали, що точно будуть дивитися новорічне вітання глави держави.

Серед причин, чому українці не будуть дивитися привітання Януковича, половина респондентів з числа тих, що точно не будуть переглядати вітання, назвали особисте несприйняття президента.

Серед інших причин також називалися такі: будуть святкувати не біля телевізора, будуть поза межами України або десь в дорозі.

Крім того, близько 5% опитаних заявили, що взагалі не будуть святкувати Новий рік і ляжуть раніше спати.

Загалом було опитано 1400 осіб - мешканців обласних центрів, Києва та Севастополя.

Нагадаємо, телезвернення президента Януковича з нагоди Нового року та Різдва Христового були відзняті у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Як у квітні 2012 року повідомив генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто, в Україні не залишилося регіонів, у яких більшість населення довіряла б президенту Віктору Януковичу.

За даними соцопитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" спільно з соціологічною службою Центру ім.Разумкова з 21 по 24 грудня 2012 року, українці вважають президента Віктора Януковича найбільшим розчаруванням 2012 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.