НОВИНИ

Тимошенко закликала українців у 2013 році змінити свій перелік цінностей

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко привітала українців «з усіма новорічними святами». Її привітання опублікувала прес-служба «Батьківщини».

«Хочу вам сьогодні побажати вміти правильно розпоряджатися часом, який вам відвів Господь», - бажає Тимошенко українцям.

«Яким би важким не було повсякденне життя, на новорічні свята відкладаються усі справи, ви збираєтеся з родиною за столом, говорите теплі та важливі слова своїм близьким людям, зігріваєте один одного своєю любов’ю. У ці хвилини ви щасливі та спокійні. Однак потім, коли новорічні свята минають, ви знову повертаєтеся у світ метушливих, сірих буднів, де майже немає місця почуттям та сентиментам», - зазначила вона.

«Зараз я хочу, щоб після свят ви змінили звичайний хід подій, поміняли місцями пріоритети та спробували віддавати своїм близьким людям - коханим, дітям, батькам, родині - більше часу, більше любові, більше уваги. Час, що ви безпідставно присвячуєте пустій повсякденній метушні, яка вам лише здається важливою, ви відбираєте в тих, кого любите, і цей час вже ніколи не повернеться...», - каже Тимошенко.

«Вже потім, коли настає вимушена розлука, а вона приходить рано чи пізно до всіх, ми розуміємо, що недолюбили, недодали тепла та турботи тим, без кого важко уявити своє життя», - зауважила екс-прем’єр.

«Хочу побажати вам не втрачати свій безцінний час на речі, які не варті любові. Спробуйте перелік цінностей змінити зараз, бо в минулому вже нічого змінити неможливо», - написала Тимошенко.

«Я бажаю Вам прожити своє життя відразу начисто та присвятити його найдорожчим у світі людям. З Новим роком вас, мої рідні!», - завершила Тимошенко.

Нагадаємо, Тимошенко була арештована 5 серпня 2011 року. 11 жовтня того ж року вона була засуджена до 7 років позбавлення волі. З травня 2012 року Тимошенко перебуває на лікуванні у лікарні "Укрзалізниці" у Харкові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.