НОВИНИ

  ▪   Наталя Дмитрук

Експерт: антигероями року стали "реформатори" Янукович і Азаров, "фантазер" Кузьмін і "розкольник" Колесніченко

Антигероями 2012 року можна назвати президента і прем’єра України, «політичного фантазера» Кузьміна і «розкольника» Колесніченка, «тушок» Табалових. Про це у коментарі Тиждень.ua заявив директор Міжнародного інституту демократій Сергій Таран.

«За відсутність реформ і вразливу позицію у міжнародній політиці звання антигероя року заслужив наш президент. За відсутність якісних змін в економіці компанію йому складає і прем’єр Азаров. Сюди ж я би відніс і першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна – за політичне фантазерство і нерозуміння елементарних принципів спілкування із чиновниками різних країн. Пальму першості за системний розкол суспільства я вручив би Колесніченкові. Також особливих «похвал» заслужили і Табалови, які брутально порушили обіцянки, дані українцям перед виборами», – стверджує політолог.

Натомість героями 2012 року експерт вважає киян, які своїм політичним вибором показали, що їх уже не купиш за «гречку». 

На його думку, відзначити також варто укарїнських переможців Олімпіади у Лондоні, які отримали перемогу попри проблеми розвитку спорту в країні.

«Визначальними подіями року в нашій країні я би назвав проведення Євро-2012 і парламентські вибори. Важливими були рішення Європейського суду з прав людини щодо українських опозиціонерів. Показовим стало погіршення відносин між Україною і Заходом. На мою думку, можна навіть говорити про початок міжнародної ізоляції нашої держави. Про це, зрештою, свідчить проведення саміту Україна-ЄС аж у лютому 2013 року, який цьогоріч таки не відбувся», – зазначив Таран.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.