НОВИНИ

У Тернополі відбувся марш на підтримку Павличенків

Понад 150 активістів ГО «Сокіл» та «Автономних націоналістів» пройшли маршем центральними вулицями Тернополя.

У руках вони тримали плакати з написами «Волю Павличенкам», «Свободу чесним! Свободу Павличенкам!», «Автономні націоналісти», а також червоно-чорні прапори і прапори громадської організації «Сокіл».

Зібравшись на Театральному майдані, колона, в супроводі міліції, пройшла бульваром Шевченка, центральною вулицею Руською, а згодом звернула на вулицю Патріарха Йосипа Сліпого і вирушила в напрямку облдержадміністрації.

Учасники акції скандували гасла «Слава Україні! Героям слава!», «Слава нації! Смерть ворогам!», «Свободу Павличенкам!».

За словами організаторів, своїм маршем активісти хочуть привернути увагу до беззаконня у судовій системі, до проблеми незаконного засудження сина та батька Павличенків, а також до згортання свобод в Україні.

Нагадаємо, що 23 грудня у Черкасах понад 200 людей пройшли маршем на підтримку Дмитра та Сергія Павличенків.

15 грудня близько сотні активістів пройшли маршем у центрі Львова під гаслом "Свободу чесним".

13 грудня більше 500 футбольних уболівальників провели в Харкові марш з вимогою звільнити Дмитра та Сергія Павличенків. Міліція затримала 22 учасників ходи, вісім з них отримали від 5 до 15 діб за порушення громадського порядку.

25 листопада у Києві футбольні фанати протестували проти вироку батькові і синові Павличенкам. У мітингу взяло участь більше ніж 3 тис. осіб. 

Як відомо, Голосіївський райсуд Києва 2 жовтня засудив Дмитра Павличенка до довічного ув'язнення, а його сина Сергія Павличенка  до 13 років позбавлення волі за вбивство судді Зубкова.