НОВИНИ

Турчинов: у "Батьківщині" більше бійців, ніж у "Свободі", але їх "не знають в обличчя"

Голова політради Об`єднаної опозиції "Батьківщина" Олександр Турчинов заявив, що фракцію ВО "Свобода" несправедливо вважають найактивнішою групою у плані бійок в стінах Верховної Ради. Про це Турчинов сказав в ефірі телеканалу ТВі.

"Якщо проаналізувати відеокадри, то за активністю більше депутатів від "Батьківщини". Просто не всіх знають в обличчя", - зазначив політик.

"На перші засідання ми вдягали футболки з написом "Свобода політв'язням". "Свобода" – великими літерами, "політв'язням" – не було видно. Можливо, багато хто подумав, що це "Свобода", – припустив представник "Батьківщини".

За його словами, фракція "Батьківщина" не має рівних у парламенті за здатністю чинити силовий опір.

"Безумовно, "Свобода" нам допомагає", – додав Турчинов.

При цьому він зазначив, що бійки – не найкращий аргумент у політиці.

"Це не зовсім нормально, коли діяльність в парламенті визначають участю в бійках. Це нав`язана Партією регіонів формула, коли парламент постійно хочуть вивести з правил", – пояснив опозиціонер.

Крім того, коментуючи той факт, що суспільство позитивно реагує на такі акції, Турчинов сказав: "Суспільство хоче розваг. Це небезпечний шлях ескалації. Якщо по ньому підемо, то можемо в якийсь час не загальмувати. Будь-які радикальні дії, на жаль, можуть мати радикальні наслідки".
Як повідомлялось, перша сутичка депутатів нової Ради VII скликання сталася 12 грудня біля одного з входів до сесійної зали ще до початку засідання. Опозиціонери не давали пройти депутату Олександру Табалову. Він разом із сином стали народними депутатами від «Батьківщини», однак у Раді співпрацюють із регіоналами.

Після перерви у Верховній Раді сталася сутичка біля трибуни між народними депутатами від опозиції та Партії регіонів.

На другий день роботи Верховної Ради сталася бійка під час блокування трибуни Верховної Ради після того, як парламент перейшов до обговорення кандидатури Володимира Рибака на посаду спікера. При цьому сильно постраждав депутат від «Баткьівщини» Олег Медуниця, оскільки регіонали били його ногами.

Ще одна сутичка між депутатами від опозиції та регіоналами відбулась під час виступу з трибуни парламенту народного депутата від ПР Вадима Колесніченка, який говорив російською мовою.

Читайте також: Хроніка парламентських бійок-2012

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.