НОВИНИ

Азаров про Арбузова: поганий той віце-прем'єр, що не хоче стати прем'єром

Прем'єр-міністр Микола Азаров допускає, що його наступником на цьому посту може стати перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов. Про це він сказав в інтерв'ю українським телеканалам 27 грудня.

"Рано чи пізно я піду з поста прем'єр-міністра. І абсолютно очевидно, що в складі уряду мають бути люди, здатні замінити прем'єр-міністра", - сказав Азаров.

Він зазначив, що вважає Арбузова гідною кандидатурою на пост першого віце-прем'єра. "Я абсолютно нормально ставлюсь до того, що Сергій Геннадійович Арбузов - перший віце-прем'єр-міністр, і поганий той перший віце-прем'єр-міністр, що не хоче стати прем'єр-міністром. Але все це має бути природно, нормально. Я зі свого боку робитиму все, щоб у нього (все – ред.) виходило на цьому місці", - додав прем’єр.

Зі слів Азарова, посада першого віце-прем'єр-міністра - це дуже серйозна посада, на якій людина має багато в чому допомагати прем'єрові в прийнятті рішень і реалізації цих рішень. "Працюючи на цьому посту, якщо ти хочеш - значить, ти ростеш, якщо ти не хочеш - значить, ти йдеш у нікуди. І з цього поста можна або вгору, або донизу йти", - зазначив Азаров.

На його думку, на посаді першого віце-прем'єра можна набути дуже великого досвіду, що допоможе в подальшій державній службі.

Нагадаємо, 24 грудня президент Віктор Янукович призначив на посаду першого віце-прем'єр-міністра Сергія Арбузова, який до призначення обіймав посаду голови Національного банку.

14 грудня виконуючий обов'язки першого віце-прем'єр-міністра Валерій Хорошковський подав Януковичу заяву про відставку в зв'язку з незгодою з повторним призначенням Миколи Азарова на посаду прем'єр-міністра.