НОВИНИ

Янукович-молодший ввважає, що Україна повинна "дружити з усіма"

Народний депутат Віктор Янукович-молодший ввважає, що Україна повинна бути самодостатньою країною і "дружити з усіма". Про це він заявив в інтерв'ю російському виданню "Известия".

Відповідаючи на питання, чи може змінитися вектор руху України в бік Росії в 2013 році, Янукович-молодший заявив:

«Знаєте, це питання постійно стоїть на порядку денному. Всі цікавляться і питають, куди, власне, йде Україна: до Євросоюзу чи до Росії. Можу сказати так: ми повинні бути самодостатньою країною. Україну не повинні сприймати як бідного родича. Нашу країну повинні поважати у всьому світі. Нас оточують могутні держави, ми повинні дружити з усіма».

«Я не поділяю думку тих, хто говорить, що Україна повинна піти в той або інший союз або економічне співтовариство, щоб щось отримати взамін», - заявив він.

«Якщо ми хочемо дешевий газ, потрібно нарощувати власний видобуток, шукати альтернативні джерела енергії, а не скаржитися, що ціна на російське паливо непідйомна. Якщо нас не влаштовує рівень торговельного обороту з іншими країнами, то потрібно шукати і виробляти такі товари, які захочуть купувати за кордоном», - додав Янукович-молодший.

Нагадаємо, 18 грудня Віктор Янукович переніс свій візит до Російської Федерації.

До цього урядовий уповноважений з питань співпраці з РФ, країнами СНД, Євразійським економічним співтовариством (ЄврАзЕС) і регіональними об'єднаннями Валерій Мунтіян заявляв, що за підсумками візиту буде ухвалене політичне рішення і створена робоча група по вивченню умов приєднання України до ЄврАзЕС та інтеграції у Митний союз.

Читайте також: Янукович розтягнувся у зовнішньополітичному шпагаті

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.