НОВИНИ

Клименко вважає створення міністерства доходів гарним новорічним подарунком українцям

Міністр доходів і зборів Олександр Клименко вважає створення нового міністерства, яке він очолив, новорічним подарунком для платників податків. Про це він сказав після засідання Кабінету міністрів 26 грудня.

"Я вважаю, що це дуже хороший новорічний подарунок для платників податків", - сказав Клименко.

Він відзначив, що в Україні існує традиція не розкривати подарунки до Нового року, тому пообіцяв розповісти про функції та обов'язки свого міністерства після новорічних свят.

Раніше на сайті податкової служби з’явилось звернення Клименка щодо створення міністерства доходів і зборів.  "Вперше в історії незалежної України ми маємо у складі центральних органів виконавчої влади відомство, яке, по-перше, несе на собі всю повноту відповідальності за наповнення державного бюджету.  По-друге, створено організацію, що є повноцінним регулятором інвестиційного клімату та умов ведення бізнесу з точки зору повноважень та компетенції", - вказав міністр.

Серед пріоритетів роботи він назвав удосконалення системи адміністрування податкової системи України, якісне обслуговування платників із застосуванням новітніх технологій, спрощення документообігу, мінімум витрат часу представникам бізнесу на спілкування із державою, і максимум – на основну діяльність.

Нагадаємо, 24 грудня президент Віктор Янукович утворив Міністерство доходів і зборів шляхом реорганізації Державної митної служби та Державної податкової служби, яке очолив Олександр Клименко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.